Екскурсії і тури Україною,  Пішохідні екскурсії горами

Говерла [600грн]

Найвища вершина України висотою 2061 м. Розташована на межі Закарпатської та Івано-Франківської областей, і є домінантною точкою високогірного карпатського хребта Чорногора. Це не лише найвища гора нашої країни, а і надзвичайно мальовнича локація з красивими краєвидами Чорногірського хребта і не тільки.
Для тих, хто цю вершину підкорив, вона стає ще й дуже особливим місцем. Тут люди часто святкують дні народження, зізнаються в коханні та починають нові етапи свого життя.
Сходження на Говерлу – це одноденний похід, розрахований на 6-8 год активної ходьби. Екскурсія на Говерлу пролягає еколого-пізнавальною стежкою в межах заповідної зони Карпатського національного природного парку. Якщо зареєструєтеся в тур на Говерлу, то зможете пройтися: зоною лісу, альпійських луків, чагарників, побачите подекуди кам’яні розсипи, різноманітну рідкісну рослинність, а також витоки річки Прут. Туристичні маршрути Карпат існують вже давно, але саме цей вперше було прокладено у 1880 році і вже 140 років туристи долають його, щоб дістатись піку гори. Ласкаво просимо і Вас доєднатись до лав підкорювачів Говерли. Поїздка на Говерлу подарує Вам незабутній похід в гори Карпати.
ЧасДії Нотатки
04:00Виїзд з СхідниціМати зручне взуття
09:00Підйом на гору Говерла 1л. води
12:00Вихід на гору
13:00Cпуск з гори
16:00Обід
17:00Виїзд до Східниці
🚐Відстань: – 600 км
⌚Тривалість екскурсії: – 15 годин
💰Вартість: 600грн
  • транспортні послуги
  • послуги гіда
  • послуги екскурсовода
  • екскурсії згідно програми
 
  • харчування
  • фото- та відеозйомк
Rate this post
0 0 голосів
Рейтинг статті
ВВІЙТИ ЧЕРЕЗ: 
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x