18.09.2020
   

Готельний комплекс «Три Сини та Донька» 5*

Три Сини та Донька 5 фото

Фото. Готельний комплекс «Три Сини та Донька» 5* в Східниці


Вітаємо Вас у сучасному Готельному комплексі «Три Сини та Донька» 5*, що розкинувся на схилах мальовничих гір в курортному селищі Східниця. Саме тут Ви зможете відчути та оцінити унікальне поєднання неймовірно красивої гірської природи, кришталево чистого повітря та цілющих мінеральних джерел.

«Три Сини та Донька» 5* став вдосконаленим продовженням свого попередника – готелю «Три Сини та Донька» 4* та ввійшов до мережі готельних закладів, впевнено демонструючи гостям свою вишуканість та неповторність.

В «Три Сини та Донька» 5* Ви знайдете все необхідне для повноцінного відпочинку, лікування та розваг. До Ваших послуг 173 просторі готельні номери, кожен з яких забезпечує комфорт та випромінює затишну атмосферу закладу.

Комфортні номери, професійне та якісне лікування, відмінний сервіс, незліченна кількість послуг, які можна отримати тут, дадуть Вам можливість сповна насолодитись відпочинком в готелі «Три Сини та Донька» 5*. А мальовнича гірська природа разом з лікувальними джерельними водами чудово сприятиме Вашому оздоровленню.

«Три Сини та Донька» 5* цінує кожного гостя. Тому адміністрація готелю, спільно з персоналом, докладе всіх зусиль задля того, щоб зробити Ваш Відпочинок в Східниці вражаючим та незабутнім.

КОНТАКТИ ↘

адреса: смт. Східниця, вул. І. Котляревського 109
тел.: +38 (03225) 90 888 ; +38(099) 259-08-88 ; +38(067) 259-08-88
e-mail: info@trysyny.com
сайт: trysyny.com

ВВІЙТИ ЧЕРЕЗ: 
прикріпити ФОТО
 
 
 
прикріпити ВІДЕО
 
 
 
прикріпити інші файли
 
 
 
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!